2014

S velkým smutkem dnes musí oznámit, že odešel ve svých nedožitých 14 letech můj velmi dobrý kamarád Dodík (většinou Standa nebo Staník).

Bohužel to není apríl. Odešel do psího nebe za duhový most dnes,  1.dubna 2014 v 14:28.

Odpočívej v pokojí a přeji ti kamaráde šťastnou cestu a spousty hárajících fenek.

Budeš nám všem moc chybět.

Anetka a zbytek rodiny :(

13.června 2014

Tak se ta moje člověčí rodinka, hrozně špatně dává dohromady po odchodu dodíčka za duhový most. I já jsem to špatně nesla. Byli jsme dobří kamarádi. Věřím, že je na dobrém místě a jednou se určitě potkáme - jen doufám, že to bude až za dlouho.

Protože ta moje člověčí rodinka, jsou trochu blázni a já jsem jim asi nestačila...udělali mě zase takovou zlomyslnost. Dlouho dumali a rozmýšleli, čím mě zase pozlobí - a povedlo se.

 

Nový člen naší smíšené rodinky "Pupíček"

Tak to je on - Pupíček, jeho fotogalerii naleznete na facebooku zde

Psí kluk (pravděpodobně mix čivavy + ?) je hrozně malinký a dnes je u nás týden a bylo mu naváženo 1,10Kg. Přijel z útulku Bouchalka. Proti všem zvyklostem bez poplatku za adopci. Nejde o peníze - ale asi to ty lidičky mělo trknout. Po příjezdu byl na vyšetření u našeho veterináře a potvrdily se obavy. Díky těžkému kataru, byl páníčkem málem pokřťen na Prince z Kataru. Veterinář sdělil, že by měl být vrácen - protože je velmi pravděpodobné, že nepřežije.

Dnes je to tedy týden co je u nás - a prý je to zlatíčko a bojuje.

Já to lidské nadšení teda vůbec nesdílím a popravdě se musím přiznat, že jak je veškérá pozornost upřena na toho bíleho prcka....cítím, se smutně a zlobím.

"Skončíš v haluškách"  - tak to teď slyším často. Ano, piznávám se - už jsem si párkrát kousla/štípla a i nějaká ta kapka krve ukápnula. Jsem nějaká nervozní nebo snad puberta, ale klovanec mě prostě semtam ujede.

Teď vám aktuálně píšu z hamby (z klece), protože adoptivní tatík je zase nervozní ze mě :(

Pokud zase nebudu dlouho psát, dejte prosím vědět úřadům....že to mám za sebou.

                                                                                                    Vaše Anetka

červen 2014

30.června 2014

Tento rok je nějaký "špatný". Nejdříve nás v dubnu opustil Dodík a dne 28.června odešel za duhový most kamarád čiřík, kterému jsme říkali "Tatík" :(

Byl téměř dva roky bez jedné nožky a prakticky nelétal. Smutná maminka čiřice, jej teď smutně volá a tak se snažím odpovídat já.

Tady byli oba spokojení - Bílá "Mamka" a žlutý je "Taťka :(

Teď už tě nic nebolí a jednou...se jistě potkáme a já ti zase proženu brčka.

Tvoje Anetka

 

Já nevím co to se mnou je. Nevím jestli je to všechno těmi smutnými okolnostmi co teď provází naši smíšenou rodinku, nebo je to tím...že jsem asi vstoupila do puberty....ale zlobím.

Nejvíce to odnáší člověčí taťka. Kousance, klovance až krev stříká. Vím, je to ostuda a taky potom většinou dostanu sprchu a pohlavek, ale nemohu si pomoct. Nevím co se mnou bude, něco do mě vjede a neudržím se. Jinak jsem hodná třeba celý den...no, pokud neskončím v guláši nebo na aukru či bazoši...ozvu se.

zlobivá Aneta :D