Diskusní téma: Volná

Datum: 24.02.2014

Vložil: Ilona a Anetka

Titulek: Re: žako škrabe v kleci

Dobrý den. 3měsíční mládě je ještě prcek a toto hrabání v kleci je běžné i u naší Anetky. Chce ven :) Tedy buď ji pustit, nebo opustit místnost. Rozhodně ty noviny a obecně strašení tímto způsobem je špatné. Sedání na hlavu a ramena je zcela běžné - nechce být sám. Je to mládě a vy jste jeho nová rodinka.

—————

Datum: 23.04.2016

Vložil: Tomas

Titulek: Re: žako škrabe v kleci

To je jasný škrábání dělá tak za vámi. Můj to taky se tam dělá. Samozřejmě taky nechce na bidýlko protože ze všeho nejraději bych chtěl být pořád s tím koho má nejraději. Takže se musí jednoduše se tam prostě poručit. Jednoduše to je jeho projev vůle že chce něco jiného než chce jeho páníček a to je být s vámi

—————

Datum: 31.12.2013

Vložil: Kubíček

Titulek: Jak dlouho má spinkat přes den 4 měsíční mládě?

Dobrý den dostal jsem žaka ale vůbec nevím jak dlouho ho mam nechat odpočinout při hraní mimo klec abych ho neuštval. Děkuji za odpověd

—————

Datum: 24.01.2014

Vložil: Ilona a Anetka

Titulek: Re: Jak dlouho má spinkat přes den 4 měsíční mládě?

Odpočinek a klid si u nás dopřáváme cca 1hodinu dopoledne a 2-3 hodiny odpoledne. Je zcela běžné, že si "klepne špačka" zhruba každé 2hodinky i když je mimo klec.

—————

Datum: 14.10.2013

Vložil: Terka

Titulek: Co s ní?

Dobrý den,
moc bych si chtěla pořídit
žaka ale nevím co s ním až pojedeme někam pryč? proto mě zajímá co děláte s Anetkou když někam jedete?
moc děkuji za odpověď. Terka

—————

Datum: 08.11.2013

Vložil: Ilona a Anetka

Titulek: Re: Co s ní?

Anetka není nikdy sama dlouho. V kleci bývá jen přes noc a během dne na 3-4hod.

—————

Datum: 04.06.2013

Vložil: Monika

Titulek: Tobíšek

Dobrý den. chtěla bych tímto popřát Janě a Vaškovi hodně sil. Četla jsem zde na webu jejich boj se zákeřnou nemocí. Není ale důležité jak dlouho Tobíšek žil, ale že každý jeho den byl plný lásky a radosti. To si myslím, že je nejdůležitější. To, že měl vás a byl šťastný.

—————

Datum: 04.06.2013

Vložil: Ilona a Anetka

Titulek: Re: Tobíšek

Souhlas !

—————

Datum: 15.03.2013

Vložil: MARTIN 67

Titulek: HOLČIČKA ŽAKO

Dobrý den......mám holčičku žaka a při hraní mimo klec po pár minutách začne hekat a roztahovat křídla.....při hraní krásně pusinkuje,opakuje hodná holčička,miláček a pod.Při hraní se i pustí za jednu nohu a vysí hlavou dolu.Neví te co to hekání znamená.

—————

Datum: 17.03.2013

Vložil: Veronika

Titulek: Re: HOLČIČKA ŽAKO

Je nutné rozlišit zda hekání nesouvisí se špatným dýcháním. Vypadá, že má problém s dechem? Stává se to vždy při větší fyzické námaze? Pokud ne, může to být projev náklonnosti k partnerovi ( záleží na stáří ) nebo projev při hraní. Můj žako také v zápalu hry různě podivně křičí.

—————


Milovnící žakýnů kliknou zde - diskuzní fórum

KLIKNI